Musíte mít vše černé na bílém nebo nevěříte vlastním uším? Jsem zde pro Vás a zodpovím všechny Vaše dotazy. :-)

Datum: 15.03.2024

Vložil: Blanka

Titulek: Koleno po urazu

Dobry den, vcera jsem byla poprve na pijavicich s kolenem. Dlouho jsem to zvazovala, protoze z nich mam fobii. Nicmene jsem se pochlapila a po 20ti minutach terapie, me zacalo hodne bolet a palit ucho. Leve ucho a prave koleno, maji nejakou souvislost nebo slo o nahodu?
Dekuji a mejte se hezky

Datum: 28.03.2024

Vložil: Sladká pijavice

Titulek: Re: Koleno po urazu

Dobrý den,

takovou reakci slyším popravdě poprvé. Bohužel nepopisujete detailněji, o jakou bolest jednalo. Můžete případně kdykoliv zavolat, konzultace vedeme zdarma.

S pozdravem
Vaše Sladká pijavice

Datum: 13.03.2024

Vložil: Jarka

Titulek: Coxarthrosa 1.stupně

Dobrý den,dnes jsem si vyslechla diagnózu arthrosa kyčlí 1.stupne. Je mi 50, byla jsem od prosince permanentně nastydlá až jsem začátkem února ulehla s horeckama a již i bolestí v kyčlích. U doktora mi bylo řečeno že to může být následek nakeho zánětu a že to chce vyležet. Ale i když nemoc odezněla,bolesti zůstali. 14 dní jsem vydržela chodit do práce s bolestmi než jsem opět dostala teploty a znova ulehla. Po RTG mi pan doktor řekl že je to ta althroza a dal mi medikament Dona, prý by mohla zabrat. Tak se chci zeptat jestli se dá toto léčit i pijavkami. Děkuji J.N.

Datum: 28.03.2024

Vložil: Sladká pijavice

Titulek: Re: Coxarthrosa 1.stupně

Hezký den Vám přeji,

děkuji za Váš dotaz. Ano, v praxi jsme již u několika klientů využili terapii pomocí pijavek k podpoře imunity a snížení zánětlivosti v těle. Pro podrobnější informace můžete kdykoliv zavolat, konzultace jsou zdarma.

S pozdravem
Vaše Sladká pijavice

Datum: 14.08.2022

Vložil: Šárka

Titulek: namožené svaly

Dobry den Zuzko,
rada bych se zeptala, zda jsou pijavky dobre na unavené a namožené svaly po treninku (svalovka s horkostí)? A jak často se mohou používat - většinou absolvujeme tvrdší trénink během víkendu.
A případně, zda by pomohly na přetížené šlachy a úpony?
Velmi děkuji a přeji pěkný den, Šárka

Datum: 01.12.2022

Vložil: odpověď sportovkyni :-)

Titulek: Re: namožené svaly

Milá Šárko,

děkuji za takový dotaz. Přesně pro tyto účely jsou pijavky velice oblíbenou terapií pro rychlejší regeneraci těla a doporučeno je aplikovat individuálně, nejlépe druhý den po tréninku (po aplikaci se doporučuje minimálně 24 hodin být v klidovém režimu, tedy žádné závody).

S pozdravem
Sladká pijavice

Datum: 18.07.2022

Vložil: Lenka

Titulek: Kojení a léčba pijavicemi

Dobrý, den chci se zeptat proč není vhodná léčba křečových žil pijavicemi, když žena kojí? Jaká jsou reálná rizika pro matku či dítě? Dekuji moc za odpověď.

Datum: 01.12.2022

Vložil: Pro kojící maminku :-)

Titulek: Re: Kojení a léčba pijavicemi

Hezký den přeji, Leni,

děkuji za Váš dotaz. Léčba není doporučena, ale ani zakázána z důvodu nedostatku informací, jaký vliv by terapie měla i na kojené miminko.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Sladká pijavice

Datum: 14.05.2021

Vložil: Barbora Kozubková

Titulek: Křečové žíly

Dobrý den,

je, prosím, možné podstoupit léčení křečových žil pijavicemi při kojení? po druhém těhotenství se mi udělaly křečové žíly na jedné noze a ráda bych terapii vyzkoušela.

děkuji a přeji pěkný den

Barbora

Datum: 27.08.2021

Vložil: Zuzana

Titulek: Re: Křečové žíly

Dobrý den přeji, během kojení se aplikace nedoporučují. Naopak po ukončení kojení je možné aplikovat i po delší dobu. V době kojení jsou výjimkou aplikace při zánětu prsu aj.

S pozdravem
Vaše Sladká (pijavice) Zuzka

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek