Musíte mít vše černé na bílém nebo nevěříte vlastním uším? Jsem zde pro Vás a zodpovím všechny Vaše dotazy. :-)

Datum: 24.06.2019

Vložil: Sladká pijavice

Titulek: Re: opakujicí se bercové vředy

Dobrý den přeji, určitě nerušíte a děkuji za Váš dotaz. Určitě by bylo dobré si zavolat a projednat podrobnosti ohledně rizik a případných kontraindikací. Děkuji, s pozdravem Sladká

Datum: 16.06.2018

Vložil: Iveta

Titulek: Roztroušená skleróza , borélióza

Dobrý deň. chcela by som Vás z celého srdca poprosiť o inforáciu, či je možné liečiť pijavičkami sklerózu multiplex a k tomu mám ešte diagnostikovanú boreliózu, ktorá zasiahla hlavne nervový a lymfatický systém. Po zdravotnej stránke a psychickej sa nemám dobre a liečba pijavičkami vnímam ako taký "zázrak" ku pomoci do života. Veľmi pekne ďakujem za pomoc. S pozdravom Iveta

Datum: 04.10.2018

Vložil: Sladká pijavička

Titulek: Re: Roztroušená skleróza , borélióza

Dobrý den paní Iveto,

určitě by bylo dobré napsat si více přes email a detailněji zkonzultovat Váš případ. Prozatím dle Vašeho popisu není nic, proč byste pijavičky nemohla zkusit :-)

S pozdravem Vaše Sladká (pijavice) Zuzka

Datum: 05.04.2018

Vložil: Adriana

Titulek: krcove zily

dobry den,pred rokom som bola na operacii krcovych zil na lavej nohe,znovu sa mi vratili a je to este horsie,noha obucha a boli. Bohuzial mam pracu kde stojim a inak to ani nebude. Pomohli by na moj problem pijavice lekarske?

Datum: 04.10.2018

Vložil: Sladká pijavička

Titulek: Re: krcove zily

Dobrý den přeji Adriano,

dle Vašeho popisu je možné použít pijavičky, ale je podstatné znát mnoho dalších faktorů, na základě kterých lze 100% říci, že je můžete aplikovat. Každopádně se pijavice používají i v případš křečových žil. Pokud budete mít zájem, můžeme si více napsat emailem. Existuje i další varianta mimo hirudoterapie.

S pozdravem

Vaše Sladká (pijavice) Zuzka

Datum: 04.03.2019

Vložil: Adriana

Titulek: Re: Re: krcove zily

Dobry den,ano mam zaujem.Dakujem ,napisem vam email.

Datum: 06.03.2019

Vložil: Adriana

Titulek: Re: Re: krcove zily

Aka je to varianta?

Datum: 13.02.2018

Vložil: HanaK

Titulek: Syndrom karpálního tunelu

Dobrý den paní Zuzko, trápí mě karpální tunely na obou rukách,objednávám se na operaci. Protože však budu čekat několik měsíců, napadlo mě, zeptat se Vás, jestli by nepomohly pijavičky? Taktéž v případě bolestivosti kloubů na prstech? Někde jsem četla, že pomáhají i při celulitidě. V tom případě bych u Vás asi musela bydlet,abychom vše zvládly ;-)
Děkuji, moc se těším na Vaši reakci a odpověď.
Krásný den přeji, HanaK.

Datum: 04.10.2018

Vložil: Sladká pijavička

Titulek: Re: Syndrom karpálního tunelu

Dobrý den Hani,

chtěla jsem se zeptat, zda jste již po operaci? Myslím, že jsem Váš dotaz dostala i emailem a odpověď byla zaslána. V případě Vašeho zájmu můžete volat či psát email, domluvíme se rychleji. :-)

S pozdravem

Vaše Sladká (pijavice) Zuzka

Datum: 23.10.2017

Vložil: Libuše

Titulek: třes ruky jen když s ní něco dělám.

Dobrý den,
je mi 84 let, přes 20 let chodím na neurologii, třese se mi pravá ruka, zrejmě po incidentu, kdy mi v ruce vybuchla šlehačková láhev na bombičky v roce 1982. Třes se mi projevil až v roce 90, ale jen když potřebuji s rukou něco udělat, např. psát, jist,atd. Myslíte si, že by mi mohla metoda pijavicemi pomoci? Léky od neurologa mi nedělají dobře, nemohu je používat.
S pozdravem Libuše

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek